+90 216 387 46 64 Petrol İş Mahallesi Levent Sokak No : 13/1 Kartal / İstanbul
Koçtek Güvenlik
Ana Sayfa / Mantolama, Dış Cephe Mantolama 2020

Mantolama, Dış Cephe Mantolama 2020

Mantolama, Dış Cephe Mantolama 2020


Kışları kabaran doğal gaz faturalarından şikayetçiyseniz, yazları evinizin serinliğini muhafaza etmek istiyorsanız mantolama bu ihtiyacınıza cevap verecektir. Çünkü mantolama programı ile değişik derecelere sahip ortamların aralarındaki ısı transferini önlemeniz mümkün!

Mantolama Nedir?

Mantolama aynen biz insanların giyinmesi gibi, bina dış cephe kaplama işlemine verilen isimdir. Binada ısı yalıtımı sağlamak hedefiyle oluşturulan mantolama programı değişik katmanlardan oluşur. MİMARCA olarak 2001 yılından bu yana yaptığımız ar-ge çalışmaları ile, binaların gereksinimlerine cevap veren mantolama 2020 malzemeleri uyguluyoruz. Çünkü her binanın gereksinimleri birbirinden değişiktir. Mantolama yapılırken bu gereksinimlere cevap verecek mantolama malzemeleri seçilmeli ve tekniğine ideal bir şekilde uygulanmalıdır. Mantolama yaptırmanın faydalarını sıralamak gerekirse:

Doğal kaynakların tüketilmesini, hava kirliliğini azalır,
Mantolama ile ortalama %50 yakıt tasarrufu sağlayarak şahsi ve ülke ekonomisine katkı sağlarsınız,
Mantolama oluşturulan binalarda evlerin sıcaklığı dengeli şekilde dağılır, konforunuzu artırırsınız,
Binanızın güvenliğini artırır, nem, sıcak ve soğuğun duvarlarda oluşturduğu yıpranmayı azaltırsınız,
Binanızın dış cephe yüzeyinde mantolama ve söve uygulaması ile estetik bir görünüme sahip olursunuz.

Mantolama nasıl yapılır? 2020

Mantolama yapılmadan evvelce binada keşif yapılmalı, binanın gereksinimleri net olarak belirlenmelidir. MİMARCA nın sunduğu bedava keşif hizmetinden faydalanarak bu prosedürü en kısa vakitte tamamen ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Mantolama fiyatları bilgi kapasitesi binanızın gereksinimlerine göre belli olacaktır. strafor duvar paneli makalesini inceleminizi tavsiye ederiz. Keşifle beraber MİMARCA ısı yalıtım Uzmanları, binanızın gereksinimlerine ideal mantolama malzemeleri listesi hazırlar ve mantolama m2 fiyat verisini de sizinle paylaşırlar. Bundan sonra yapılması gereken kendiniz ya da bina idaresi ile beraber karar sunarak işi MiMARCA bırakmaktır. Alanında profesyonel bu ekip lüzumlu malzemelerle beraber gelerek keşif esnasında belli olacak vakit zarfında mantolama prosedürünü tamamlayacaklardır.

Kampanyalar